Busy do Ptaka i Ptak Outlet

Aktualny rozkład jazdy dla bezpłatnego busa kursującego na trasie Łódź – Ptak – Ptak Outlet


Bus kierunek Rzgów – Ptak i Ptak outlet:

LP. Przystanek Godzina odjazdu (pn-nd) Godziny odjazdu (sb-nd)
1 Łódź – Broniewskiego – Rzgowska 08:17* 11:27*, 12:27*, 14:57*, 18:57**
2 Łódź – Rzgowska – Łazowskiego 08:21* 11:31*, 12:31*, 15:01*, 19:01**
3 Łódź – Rzgowska – Strażacka 08:22* 11:32*, 12:32*, 15:02*, 19:02**
4 Łódź – Rzgowska – Paradna 08:25* 11:35*, 12:35*, 15:05*, 19:05**
5 Łódź – Rzgowska – Zagłoby 08:27* 11:37*, 12:37*, 15:07*, 19:07**
6 Rzgów – Centrum targowe PTAK 08:39* 11:49*, 12:49*, 15:19*, 19:19**
7 Rzgów – Ptak Outlet 08:42* 11:52*, 12:52*, 15:22*, 19:22**

Bus kierunek Łódź od Ptak Outlet i Ptak:

LP. Przystanek Godzina odjazdu (pn-nd) Godziny odjazdu (sb-nd)
1 Rzgów – Ptak Outlet 11:00*, 12:00*, 14:30*, 18:30**
2 Rzgów – Centrum targowe PTAK 11:03*, 12:03*, 14:33*, 18,33**
3 Łódź – Rzgowska – Kolumny 11:15*, 12:15*, 14:45*, 18:45**
4 Łódź – Rzgowska – Kurczaki 11:18*, 12:18*, 14:48*, 18:48**
5 Łódź – Rzgowska – Cmentarz 11:20*, 12:20*, 14:50*, 18:50**
6 Łódź – Broniewskiego – Kilińskiego 11:23*, 12:23*, 14:53*, 18:53**

Legenda rozkładu jazdy bezpłatnego autobusu Ptak i Ptak Outlet:
* – Nie kursuje 01 stycznia, 06 stycznia, pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało, 01 listopad, 25 grudnia, 26 grudnia
** – Nie kursuje 24 grudnia i 31 grudnia

[logo_portfolio]